BRANDOVÉ FOCENÍ


FOTKY PRO WEB A SÍTĚ

v souladu s vaší značkou a přírodouBrand fotografie pro takové jací jste.

Nastartujte svou značku a buďte vidět.

 Focení v souladu s vaší značkou pro kterou žijete, sníte, dýcháte. Je to váš nejlepší přítel...
"Vaše značka jste Vy". Ukažte lidem svou tvář a kdo stojí za vaší firmou.
Těším se na společnou cestu a objevování vašich kvalit.

Jsme na stejné lodi. Jsme lidi, kteří si plní své sny. Probděné noci, zapisujeme si nápady, vymýšlíme, přemýšlíme, jak pomoci... jak zlepšit svět kolem nás, dělat dobro, vytvářet hodnoty, dělat radost sobě i ostatním, aby život byl smysluplnější. Obklopit svět krásnem a naším pohledem. Vítejte v mém světě fotografie, snění a zachycení emocí a lidí, kteří stojí pevně na zemi a tvoří.


Mojí kvalitou a darem je především tvořivost, opravdovost, ženskost a hledání jedinečnosti v každém z nás.

Přemýšlíte o tvorbě webu a potřebujete se odlišit od ostatních?

Proč potřebujete mít kvalitní fotky pro web a sítě? Vaše fotka musí být v souladu s vaší osobností a měla by vás zároveň vystihovat. To je zas má práce. Napojit se na vás, poznat jací jste a vyfotit, tak aby fotka podpořila příběh, web a tvář vaší značky. Zajímá mne vaše jedinečnost, pohled na svět, zajímám se o vás jako celek.

Obklopuji se přírodou, která je mi inspirací, proto převážnou část tvorby fotím právě v krajině. Když nefotím v přírodě hledám v prostředí minimalismus, harmonii.

Velice ráda se stanu průvodkyní do světa brandingu a podpořím vaše podnikání.

Nabízím samostatné portrétní focení nebo kombinaci portrétu a produktového focení. Tzn. zachytím Vás při práci v dílně, na zahradě...kdekoliv. Vše spolu probereme a nalezneme nejlepší cestu pro vyjádření Vašeho příběhu.
Pocházím z Prahy a několik let bydlím a tvořím v okolí Dobříše, kde je překrásná a inspirativní příroda. Není problém za vámi kamkoliv vycestovat. Města mají též svá kouzla.


Reference

"Focení s Radkou bylo kreativní a přesně dokázala vytáhnout moji duši a světlo. Přesně to jsem potřebovala. Dobrovolně před foťák moc nejdu, ale věděla jsem, že jsem v dobrých rukou a moje intuice mě nezklamala. Radka je velmi pečlivá, dává si záležet, aby výsledek splnil očekávání, s kterým do toho jdete. Díky!"

VENUŠE, koučka

...

"focení s Radkou bylo niterné... Těžko popsat ten pocit naladění a pak už naprostého souladu, kdy jsme obě jely na stejné vlně, stejně cítily, vnímaly, viděly stejné věci a rozuměly si. Zažila jsem to samé u focení s ní před pár lety, teď to snad bylo ještě hlubší porozumění, neviditelná hranice mezi realitou a snem byla překročena a vše bylo komplexní. Bylo to proniknutí do úplně jiné dimenze, kdy vše tvořilo jednotu a my obě jsme s ní byly v souladu. S radostí..."
ŠÁRKA, renovace nábytku


Spolupráce s Radkou neměla chybu. Jelikož šlo o brandové fotografie, vše jsme předem v klidu probraly a naplánovaly. Radka sama myslela na to, na čem jsme se domluvily, ani jsem nemusela koukat do svých (rozsáhlých) poznámek. :) Obecně se nerada fotím, ale s Radkou to bylo naprosto přirozené, krásně člověka nasměruje tak, aby výsledek vypadal dobře. Výborně pracuje se světlem a na jejich fotkách se překvapivě sama sobě líbím:). Ještě k tomu je to moc příjemná a vnímavá žena, což je určitě skvělý bonus.:)
Eva, povrchová designerka

Její fotky mají opravdu duši a lidé jsou zachyceni ve své pravosti. Dokáže vystihnout atmosféru a snad i vy cítíte, že květiny jsou mojí láskou a vášní.
JANA, floristka


BRANDOVÉ, PRODUKTOVÉ FOCENÍ a BUSINESS PORTRÉT

fotky pro web a sítě


~ Lifestylové, portrétní a produktové fotografie vhodné pro web, sociální sítě, newsletteru a podobně.
Cena se odvíjí dle rozsahu zakázky a způsobu použití. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

CENA OD: 6 000 KČ