vodní boudoir

pro ženy, které chtějí prožít něco nevšedního... 


"cítila jsem se úžasně, jako bohyně"

"focení bylo to naprosto neskutečné... Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-)
Sára P.

Sledujte mě i na instagramu: Křehké bytosti

ponořte se do světa snění, vášně a intimity

VODNÍ BOUDOIR

"Vodním boudoirem" jsem nazvala můj srdcový projekt "Splynutí", který je věnovaný vodě a především ženám. Sama jsem pro svůj autoportrét hledala výjimečné prostředí, kde mi bude dobře a budu více u sebe, u svých myšlenek a cítění. Voda je živel, stejně jako ŽENA. Ve vodě se rodí život, odplouvají staré věci a přináší očistu a nelze bez ní žít.

Vodní boudoir je především cesta k sebepoznání, zastavení se a posunu dál. Citlivě vás provedu celým focením, aby vnikly unikátní záběry... Zachycuji ženy v jejich křehkosti, něžnosti a smyslnosti, zároveň v sobě můžete objevit i sexy ženu, o které jste si třeba myslela, že ve vás není.
Při focení jsem celou dobu s vámi, snažím se být co nejvíce na vás napojená a vy jste v tu chvíli jedinečná bytost s maximální pozorností, kterou si každá žena zaslouží. Focení předchází popovídání a konzultace stylingu. Nejdůležitější je, abych vás co nejlépe poznala...

FOCENÍ V.B. ZAČÍNÁ KONCEM KVĚTNA A TRVÁ VĚTŠINOU DO KONCE SRPNA. JEDNÁ SE O VELMI NÁROČNÉ FOCENÍ A PROTO JE KAPACITA OMEZENA, REZERVUJTE SI PROSÍM FOCENÍ CO NEJDŘÍVE.

32 jedinečných focení vodního boudoiru, které jsem od roku 2017 zrealizovala.

intimní párové focení:
 

VÁŠEŇ,
PROŽITEK, SMYSLNOST

V zimních měsících můžeme fotit v pohodlí domova (u krbu, ložnici...) V létě hupneme do vody a trošku se zchladíme...


CHCETE ZAŽÍT NĚCO NEVŠEDNÍHO?

Vodní boudoir ve třech variantách:

Veškeré informace a ceník o nabízených balíčkách najdete zde.


KŘEHKÁ BYTOST

je základní balíček 12 fotek. Focení probíhá nejprve na souši, poté se přesouváme do vody. Máme na sebe až 1, 5 času a prostor pro 1 až 2 převlečení.

ŽENSKÁ DUŠE

je rozšířený balíček 20 fotek. Focení probíhá též nejprve na souši, poté se přesouváme do vody. Máme na sebe mnohem více času až 2,5 hodiny a prostor pro 3-4 převlečení.

JEN O NÁS DVOU

je intimní párové focení, které je specifické tím, že pár je v hodně blízkém a smyslném kontaktu. Přes léto se fotí ve vodě. Obměnou vodního boudoiru  je focení v interiéru, které se fotí po celý rok. Může se fotit u klientů doma nebo v ateliéru, který lze pronajmout.


Před focením vám pošlu mailem " Průvodce vodním boudoirem".

číslo 32 je počet focení vodního boudoiru, které jsem od roku 2017 zrealizovala.


Vše probíhá velice diskrétně. Zveřejnění fotek na webu je se souhlasem focených. Čehož si velice vážím a děkuji.

REFERENCE

"Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy."

S Ráďou mám jen ty nejlepší zkušenosti 🙂
Je nejen velmi profesionální, ale zejména skvělý člověk, velmi milá, přátelská, intuitivní a zábavná fotografka. Velice na ní oceňuji hlavně cit, s kterým vám přesně na míru vymýšlí styl focení a místo. Nejprve vás chce poznat, aby přesně věděla, co vám nejvíce sedne a samozřejmě s vámi vše neustále konzultuje, aby jste byli spokojeni. Do ničeho vás netlačí a nespěchá na vás, její prioritou je přirozenost, proto je focení s ní velmi uvolněné a pohodové. Pokud by jste přeci jen cítili ostych nebo nejistotu před objektivem, velmi citlivě vás navede a poradí, jak se uvolnit a rázem přestanete fotoaparát vnímat a jen si to užíváte. Focení s ní je zkrátka nejen velmi zábavné, ale i velký zážitek.
Už dříve jsem u Radky byla s mou malou dcerkou, která byla velmi živá a focení velmi stěžovala. Radka si s touto situací skvěle poradila a výsledkem jsou naprosto kouzelné fotky. "Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy ❤️

EVA D.