Focení pro ženy


"KŘEHKÉ BYTOSTI"


Vidím a zaznamenám to nejkrásnější, co se ve vás ukrývá...
Stanu se vaší průvodkyní do světa ženskosti.

Dopřejte si dechberoucí fotografie.

"o ženách, jedinečnosti
a intimitě"

Projekt "Křehké bytosti" vznikl na základě touhy poznat sebe blíže, více si věřit a zjistit, jak se ženy vnímají. Co brání užívat si roli ženy a jak se přijímat ve své kráse. Být spokojená taková jaká jsem.

Toužíte po krásných fotografiích?
...ale máte z focení obavy, že vám to nesluší, že si počkáte na "AŽ"... až trochu zpevním postavu, až budu opálená, až zhubnu...
Vím jaké to je být si nejistá sama sebou a čekat na ty správné okamžiky.... ale čím jsem starší zjišťuji, že co vás nejvíce posune je nečekat a zkusit to.
Dovolit si opečovat své já a ženskost.
Na nic nečekejte a uvidíte, jak se budete cítit krásně poté, co budete mít své osobní fotky.
Vyfotím a vidím, co z vás vyzařuje nejen na venek, ale i hluboko uvnitř.


Z focení si odnesete nejen krásné fotky, ale i zážitek, který pomůže ve vnímání sebe sama v novém světle a může zlepšit Váš život.

PORTRÉTY

"pomáhám ženám objevit a zaznamenat krásu duše, ženskost, sílu a jejich výjimečnost"

s ženským citem a empatií

"...Nedočkavě jsem otevřela mail od tebe a měla jsem slzy v očích ("jako to jsem vážně já?") Jsi opravdová kouzelnice. Výsledek předčil veškeré mé očekávání..."
Lucie Boudová- vodní boudoir

Buď svá, miluj se, raduj se..

poznej se o kousek blíž a dovol mi, abych Tě zachytila v tom nejkrásnějším světle. Nech fotkou promluvit svou duši a uvidíš, co vidím JÁ.
Křehké bytosti nejsou jen o jemnosti, ale i o vnitřní síle každé ženy.

VODNÍ BOUDOIR

PONOŘTE SE DO SVĚTA VÁŠNĚ, SEBEPOZNÁNÍ A NEVŠEDNÍHO ZÁŽITKU

Rozhovory se ženami, které si jdou za svým srdcem.
V mnohém nám mohou být inspirací... Je to nahlédnutí do ženské duše.
Přijměte pozvání na blog.

laskavá slova klientek

"Od samého počátku, i když jsme se viděly poprvé jsem z tebe měla dobrý pocit. Krásná a empatická žena. I když jsem nebyla zrovna v dobré psychické pohodě, focení probíhalo velmi pohodově a ty jsi se snažila navodit příjemnou atmosféru. Celá akce probíhala v přátelském duchu.
No a teď k výsledku. Byla jsem nervózní, protože jsem se bála, aby fotky nevypadaly lacině. Nedočkavě jsem otevřela mail od tebe a měla jsem slzy v očích ("jako to jsem vážně já?") Jsi opravdová kouzelnice. Výsledek předčil veškeré mé očekávání. Fotky jsou decentní a nevypadají vulgárně. Máš pro focení cit. A já bych ti chtěla ještě jednou moc ze srdce poděkovat. Celé focení jsem si moc užila a udělala jsem si krásný den. Děkuji moc za pomoc při asistenci s berlemi.
Ráda bych napsala, že pokud někdo váhá, jestli si u tebe má rezervovat termín, tak rozhodně do toho běžte! Je to nezapomenutelný zážitek a krásná vzpomínka na úžasný den s ještě úžasnější fotografkou. "

Lucie Boudová
vodní boudoir

"Focení s Radkou je tak úžasně přirozené, že vám ani nepřijde, že jste u fotografa. Potom vám jen spadne brada, když vidíte ten krásný výsledek. Nevěděla jsem, do čeho jdu, měla jsem obavy z křečovitého pózování a strnulého výrazu, ale už po prvních pár minutách jsem pochopila, že jsem se bála zbytečně. Děkuju ti, Ráďo, za zkušenost, teď už vím, že když fotí člověk s citem jako ty, jde to samo. Můžu jen doporučit!"

Veronika Poučková
fine art portrét

"Focení pro mě bylo neskutečně cenným prožitkem, takové poděkování své ženě a mé ženskosti, kterou jsem si léta plně nedovolila prožít. Focení byla oslava, objevování a potvrzení toho, že já jako žena mám mnoho podob a rolí.
Při focení jsem se cítila tak přirozeně a Radka uměla zachytit všechny mé podoby ženy. Nejdříve jako skotačivá, radostná, tančící víla. Pak bytost spojená s přírodou a ukotvená ve svém krásném těle radující se ze života, pak jako vášnivá žena ve své síle a i jako žena objevující své hloubky. To vše a ještě jsem s Radkou objevila jaké pohledy, pohyby jsou mi vlastní, co jsem skutečně já, takže i taková terapie ženskosti ve splynutí s očistou vody! Úžasně děkuji za tuto zkušenost a určitě to nebylo naposledy."

Pavla Pechrová
vodní boudoir