portrét

"FOTOGRAFIE S DUŠÍ! přesně takto bych popsala výsledné fotografie, které nám Ráďa vytvořila. Jsou dokonalé a plné emocí."
Více fotek žen z mého projektu Křehké bytosti a pozvánka na blog je tady.

ZAMILUJTE SE DO SEBE

~ portrét, těhotenský portrét, boudoir,  intimní portrét
Můžeme fotit u vás doma či venku. Pokud máte nějaké oblíbené místo či kavárnu, určitě se domluvíme. Vše společně prokonzultujeme a nasměrujeme, v jakém duchu chcete zachytit. S místem vám ráda též poradím.

Focení žen je můj oblíbený žánr. Čím vás více fotím, uvědomuji si tu neskutečnou energii a jedinečnost každé z vás. Každá má svůj důvod proč se nechat zachytit. Moc mne těší i vaše vnitřní motivace, udělat si sama sobě radost, objevit v sobě tu ženskost a sebelásku, která bývá často potlačována. Focení se mnou je především zážitek. Pomohu se vám dostat trošku blíže k sobě, ke svému pravému JÁ. Hodně se nechávám inspirovat až při samotném focení Vaší osobností a místem, které vybereme. Moc si vážím vaší odvahy si "dovolit" být sama sebou a dopřát si péči, kterou si zaslouží každá žena.
V případě zájmu spolupracuji s profesionální vizážistkou Nikol Kordule, která se vám postará o perfektní look. Nejlepší je však  jemné líčení, které zvládnete sama.

Reference

Čím vlastně začít? Asi tím, že Radka je úžasná fotografka. Vřele ji doporučuji, pro všechny, kdo si chtějí splnit svůj sen v podobě vlastních fotek u profesionála :-)...  Nějakou dobu jsem pokukovala po jejich fotkách, pak si dodala kuráž a napsala. Radka zavolala, domluvily jsme se na termínu a já se začala těšit. Pomoc s výběrem oblečení, doporučení vizážistky...prostě bomba :-) Přišel den D. Radka vybrala krásné místo u rybníka. Promenáda po pláži v šatech a kozačkách. Pak se Radka zamilovala do křoví, kde se udělalo plno fotek. Dokonce jsem si trochu do křoví zalezla. Výměna oblečení, zpátky do křoví. Změna místa. Starý obytňák, plno fotek, ale hlavně srandy. Využilo se listí, prostě všechno co Radku napadlo. Jsem moc ráda, že jsem se ozvala a mohla si užít nezapomenutelný zážitek. Původní strach vyměnila radost, sranda a plno zážitků. To vše jen díky Radce a její úžasné povaze :- ) Moc děkuju, že jsem se k tobě vůbec dostala tak rychle. (zkráceno)
Lucie T.Měla jsem to štěstí, že jsem jako první mohla zažít Radčin nový projekt "Den s fotografkou". Byla to naprostá pecka, moc příjemný den, ze kterého vznikly originální fotky. V poklidu jsme nafotily sérii, zahřály se kávou a vínem, prošly se a nafotily další dvě série, až jsme se přesunuly opět do kavárny, kde jsme rozebraly všechny důležité věci nad kávou a obědem. Fotily jsme na každém místě, kde se nám líbilo, popraly jsme se se zimou i ostrým poledním sluníčkem. Byla to velice profesionální, ale zároveň uvolněná a přátelská zkušenost. Skvělý den okořeněný milými zážitky a krásnými fotkami.

Týna S.


Focení s Radkou je tak úžasně přirozené, že vám ani nepřijde, že jste u fotografa. Potom vám jen spadne brada, když vidíte ten krásný výsledek . Nevěděla jsem, do čeho jdu, měla jsem obavy z křečovitého pózování a strnulého výrazu, ale už po prvních pár minutách jsem pochopila, že jsem se bála zbytečně. Děkuju ti, Ráďo, za zkušenost, teď už vím, že když fotí člověk s citem jako ty, jde to samo. Můžu jen doporučit

Veronika P.

Já bych chtěla Radce moc poděkovat za nevšední zážitek. Na foceni jsem jela nervózní, nevěděla jsem co mohu očekávat. Radka ze mne veškerou nervozitu setřepala už v autě tím, jak je milá a přátelská. A samotné foceni? Byly chvíle, kdy jsem opravdu zapomněla, že tam Radka s foťákem kolem mně krouží a byla jsem jenom já a voda a mlha a .... Co musím také zmínit, že se v určitých situacích mé tělo samo stylizovalo do " modelkovských" póz, které známe ze všech časopisů. Aniž bych chtěla, dělo se to samo. Naštěstí Radka vždy přispěchala na pomoc a vrátila mě zpět do toho souladu z okolím! Takže milá Ráďo, jsem vděčná a děkuji!

Lenka M.