vodní boudoir
&
intimní párové focení


"cítila jsem se úžasně, jako bohyně"

"focení bylo to naprosto neskutečné... Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-)
Sára P.

Sledujte mě i na instagramu: Křehké bytosti

ponořte se do světa snění, vášně a intimity

VODNÍ BOUDOIR

"Vodním boudoirem" jsem nazvala můj srdcový projekt "Splynutí", který je věnovaný vodě a především ženám. Sama jsem pro svůj autoportrét hledala výjimečné prostředí, kde mi bude dobře a budu více u sebe, u svých myšlenek a cítění. Voda je živel, stejně jako ŽENA. Ve vodě se rodí život, odplouvají staré věci a přináší očistu a nelze bez ní žít.

Vodní boudoir je především cesta k sebepoznání, zastavení se a posunu dál. Citlivě vás provedu celým focením, aby vnikly unikátní záběry... Zachycuji ženy v jejich křehkosti, něžnosti a smyslnosti, zároveň v sobě můžete objevit i sexy ženu, o které jste si třeba myslela, že ve vás není.
Při focení jsem celou dobu s vámi, snažím se být co nejvíce na vás napojená a vy jste v tu chvíli jedinečná bytost s maximální pozorností, kterou si každá žena zaslouží. Focení předchází popovídání a konzultace stylingu. Nejdůležitější je, abych vás co nejlépe poznala...

FOCENÍ V.B. ZAČÍNÁ KONCEM KVĚTNA A TRVÁ VĚTŠINOU DO KONCE SRPNA. JEDNÁ SE O VELMI NÁROČNÉ FOCENÍ A PROTO JE KAPACITA OMEZENA, REZERVUJTE SI PROSÍM FOCENÍ CO NEJDŘÍVE.

Novinka 2022

intimní párové focení:
JEN O NÁS DVOU.

VÁŠEŇ,
PROŽITEK, SMYSLNOST

V zimních měsících můžeme fotit v pohodlí domova (u krbu, ložnici...) V létě hupneme do vody a trošku se zchladíme...

CHCETE ZAŽÍT NĚCO NEVŠEDNÍHO?

Vodní boudoir ve třech variantách:

Veškeré informace a ceník o nabízených balíčkách najdete zde.


KŘEHKÁ BYTOST

je základní balíček 12 fotek. Focení probíhá nejprve na souši, poté se přesouváme do vody. Máme na sebe až 1, 5 času a prostor pro 1 až 2 převlečení.

ŽENSKÁ DUŠE

je rozšířený balíček 20 fotek. Focení probíhá též nejprve na souši, poté se přesouváme do vody. Máme na sebe mnohem více času až 2,5 hodiny a prostor pro 3-4 převlečení.

JEN O NÁS DVOU

je intimní párové focení, které je specifické tím, že pár je v hodně blízkém a smyslném kontaktu. Přes léto se fotí ve vodě. Obměnou vodního boudoiru  je focení v interiéru, které se fotí po celý rok. Může se fotit u klientů doma nebo v ateliéru, který lze pronajmout.


Před focením vám pošlu mailem " Průvodce vodním boudoirem".


Vše probíhá velice diskrétně. Zveřejnění fotek na webu je se souhlasem focených. Čehož si velice vážím a děkuji.

REFERENCE

"Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy."

S Ráďou mám jen ty nejlepší zkušenosti 🙂
Je nejen velmi profesionální, ale zejména skvělý člověk, velmi milá, přátelská, intuitivní a zábavná fotografka. Velice na ní oceňuji hlavně cit, s kterým vám přesně na míru vymýšlí styl focení a místo. Nejprve vás chce poznat, aby přesně věděla, co vám nejvíce sedne a samozřejmě s vámi vše neustále konzultuje, aby jste byli spokojeni. Do ničeho vás netlačí a nespěchá na vás, její prioritou je přirozenost, proto je focení s ní velmi uvolněné a pohodové. Pokud by jste přeci jen cítili ostych nebo nejistotu před objektivem, velmi citlivě vás navede a poradí, jak se uvolnit a rázem přestanete fotoaparát vnímat a jen si to užíváte. Focení s ní je zkrátka nejen velmi zábavné, ale i velký zážitek.
Už dříve jsem u Radky byla s mou malou dcerkou, která byla velmi živá a focení velmi stěžovala. Radka si s touto situací skvěle poradila a výsledkem jsou naprosto kouzelné fotky. "Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy ❤️

EVA D.