Co fotím

....život, emoce a opravdovost, nevšednost všedních okamžiků.

Především autentické fotografie, které s časem rostou na hodnotě.

S empatií a profesionálním přístupem. Fotím vás mým jedinečným pohledem na svět.

ceníky najdete u jednotlivých focení.

PORTRÉTY ŽEN


BRAND/KOMERCE/FIREMNÍ AKCE

projekt VODNÍ BOUDOIR


PORTRÉTY MUŽŮ

PORTRÉTY MUŽŮ
PORTRÉTY MUŽŮ


Jste připraveni na fotící  zážitek?


"vaše okamžiky, skrze můj jedinečný pohled..."

MILÁ SLOVA OD KLIENTŮ

"Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-)"

Šárka

..."focení bylo to naprosto neskutečné... Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-) Těším se moc na další focení. Díky, Radko!!"

Honza

Ráďa fotí naší rodinku už několik let. Focení je vždy v pohodové atmosféře, uvolněné. V kombinaci s jejím citem pro focení pak vznikají krásné a přirozené fotky. Její styl focení a následných úprav je přesně podle našeho vkusu. Vždy jsme s výsledky nadmíru spokojeni. .

Veronika Š.

S Ráďou už jsem fotila po čtvrté a pokaždé je to perfektní! Je profík, má oko, člověk se s ní cítí během focení moc dobře. Fotky jsou krásné, jedinečné - prostě mají duši. Necháváme si pak dělat z fotek i obrazy, které jsou součástí našeho bydlení a milujeme je.
Opravdu Radku moc doporučuji a těšíme se zase příště!

Barunka

Chtěla bych vám moc poděkovat za úžasný zážitek, který si budu navěky pamatovat. Samotné focení byla veliká sranda, při které jsem se uvolnila a pak pomalinku vplula do umělecké atmosféry. Fotky jako takové jsou opravdu nádherné a jsou pro mne památkou na celý život.. Chci ještě poděkovat za ty milé komentáře a fotky na facebooku, moc si toho všeho vážím.

Lada

Radi, já se asi zblázním, jak jsou krásný 🙊 jsi fakt umělec!

Marcela M.

Děkuji Radko za úžasné focení, bylo to celé tak přirozené, žádné "teď se usměj, tady si stoupni", moc jsme si to užili...Tato fotka mě dojímá, je z ní cítit Davídkova bratrská láska k Marušce. Ona ho většinou odhání a tady si to užívá, to je pro něj největší dárek

Žaneta Š.

Fotografie od Radky jsou velmi krásné. A spolupráce s ní naprosto skvělá. Během focení je vždy zábava a pohoda 😘

Naďa K.

Radka je člověk, ke kterému mám velkou důvěru, neboť fotila vše naše důležité životní okamžiky jako je svatba, těhotenství a miminko. Z fotek jsem vždy nadšená a obdivuji, jak krásně dokáže zachytit okamžik, který se díky její fotografii pro mě stane nezapomenutelným.
Děkuji

Maruška P.

S Radkou už jsem byla na dvou focení. Fotila nám svatbu a nyní od ní máme krásné rodinné fotky z hezkého místa v přírodě. S Radkou je vždy skvělá a rychlá domluva. Její práce je profesionální a fotky krásné. Už teď se těším až si fotky od ní doma vystavíme.

"Děkuji, Radko, za úžasné focení, bylo to celé tak přirozené..."

Pavla

Radka je profesionální a úžasný člověk. Spolupráce s ní je od začátku až do konce naprosto fantastická a výsledek to jen potvrzuje.
Focení jsme si užili a já se těším na další spolupráci.
Děkuji Radko .

.

Monika

Chtěla bych moc poděkovat Radce za příjemnou a skvělou první zkušenost s profesionálním fotografováním. Dlouho jsem přemýšlela, že si nechám udělat fotky a nemohla jsem se k tomu nějak odhodlat...vždy jsem na všech vypadala strašně:-) když sem viděla fotky od Radky, moc se mi líbily a já se konečně odhodlala... Můžu jen říct, že sem byla velice spokojená a konečně sem se dívala na svoje fotky u kterých sem jen žasla, jak jsou krásné;-) Takže za mě určitě doporučuji:-) já se už teď těším na další spolupráci. Moc děkuji za krásné fotky ;-) a za trpělivost.