VZDĚLÁVACÍ A SEBEROZVOJOVÝ SERIÁL

"CESTA K TVOŘIVOSTI"


Pro fotografy

Chybí ti jiskra ve tvé tvorbě? Máš pocit, že se nikam neposouváš?
ponoř se se mnou do světa tvořivosti a společně najdeme tvou cestu...


WORKSHOPY, MENTORING 1:1 & ONLINE KURZ


PŘESNĚ TO, CO TI CHYBÍ DO SKLÁDAČKY...


Největší prioritou je pro mě vnést hlubší obsah do tvé tvorby, tak aby jste dokázali rozlišit, své a cizí vlivy.
Více se napojit sám na sebe, tak aby intuice a emoce promlouvali z tvé tvorby a práce byla udržitelná... a zůstala radostí a né trápením bez sebehodnoty a ohodnocení se.

objev v sobě hlubší rozměr, mám tu pro tebe nachystáno několik cest.

něco málo o tom, proč chci a je pro mne důležité předávat své znalosti dál...

Vzdělání:
2003 - 2008 ZČU v Plzni, obor Učitelství odborných uměleckých předmětů pro SŠ
1999 - 2003 Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha

  • 2008-2016 fotoprodukční  a fotoeditorka ve vydavatelství
  • 2016 sebrala jsem odvahu jít na volnou nohu, ale věnuji se focení už od školních let (cca 25let)
  • 2011 se zajímám o seberozvoj, mindset, celostní  medicínu


Vlastní rukopis, autenticita, pokora, nastavení hranic, kdo jsme, řemeslo...
to jsou témata, na kterých mi záleží.

Fotce se věnuji již od základní školy více zde:  Vystudovala jsem střední uměleckou školu a poté jsem promovala na ZČU v oboru Učitelství odborných uměleckých předmětů. Po vysoké škole jsem pracovala osm let jako fotoprodukční a obrazová redaktorka v menších i největších českých vydavatelství. Denně mi procházely tisíce snímků od fotografů rukama... Bohužel mou lásku k fotce a malování to nechalo u ledu.... Milovala jsem ten proces, kdy každý týden tvoříte pro třistatisíc lidí. Řešíte s grafikama, fotografama co a jak. Občas jsem si udělala vlastní projekty, abych nevypadla ze cviku. Umění a svoboda zvítězila. Od roku 2016 tvořím pouze jen a jen pro svou značku: Radka Pipotová | Fotografie s duší

Nějakou dobu jsem učila děti na základní škole výtvarnou výchovu. Předávat své umělecké a technické znalosti dál mne naplňovalo podobně jako focení. Proto jsem teď a tady, abych byla Vaším průvodcem:-)

"UŽ NĚJAKOU DOBU FOTÍM....CO DÁL? KDE MÁM HLEDAT INSPIRACI? JAK SE NACENIT?NEDAŘÍ SE MI UPRAVOVAT FOTKY JAKO JINÍ FOTOGRAFOVÉ...."

MENTORING


Vítejte v mém tvůrčím světě!


Pokud jste si někdy položili podobnou otázku, jste tu naprosto správně. Mentoring je odpověď.... a já Vás díky mnohaletými fotografickými a pedagogickými zkušenostmi velice ráda provedu.

NEBUĎ JAKO KAPKA V MOŘI!

REFERENCE

"Ráďo děkuji za krásnou sobotu, ještě pořád z ní žiju, vstřebávám všechno co bylo řečeno, co se odehrálo. Jsi neobyčejný člověk-křehká bytost. Pro mě to bylo jako balzám, setkat se s váma se všema. Všechny inspirativní, každá něčím jiným. Není zde ani zdaleka řečeno, co cítím hluboko uvnitř :-)."

Renata Vaňková

"Ahoj Ráďo, chtěla jsem ti jen napsat že tvůj trénink je prostě ZÁŽITEK. Určitě je to nejvíc co jsem ze všech tréninků viděla. Je úplně jiný. Inspirující, sleduji usmívám se a nejraději bych hned vzala foťák a šla něco tvořit. Neskutečný jaká krásná energie z toho celého je. Povedlo se na max a já za to moc děkuju... ♡♡♡ tvoje energie je tak silná a motivující, že mi to dodalo energii."

Petra Jakwerth

"Za mě mohu Radky workshop jen doporučit, právě jsem se vrátila z jednoho domů a jsem naprosto spokojená, plná emocí a poznání sama sebe. A jako velký bonus byla parádní společnost výjimečných a krásných žen."

Věra Holečková

Absolvovala jsem Radčin Workshop Cesta k tvořivosti a musím říct, že to byl opravdu zážitek. Čekala jsem, že půjde o klasický workshop, kde postavíme modelku, kterou budeme obletovat a fotit, ale Radčin koncept mě velmi překvapil.

Workshop začal poznávacím kruhem. Radka počítala s našimi obavami a velmi laskavě a citlivě nás tímto programem provedla. Součástí byla meditace, která vyústila v ohromně silný emocionální zážitek. Tímto se nám otevřel velmi intimní prostor po celý zbytek workshopu.

Radka vytvořila velmi zajímavý workshop, kde se prolnula naše osobnost s profesionalitou. Dostaly jsme skvělé tipy, jak celkově pojmout focení, uvolnit modelku a na co se při setkání s klienty zaměřit. Radka nám také ukázala, jak k focení přistupuje jako autorka a při focení během workshopu jsme měly její plnou podporu, která následovala i ve vytvořené FB skupině, kde jsme se po workshopu všechny sešly.

Ráda bych tímto Radce poděkovala za opravdu hluboký zážitek a vřele doporučuji, abyste si ho vyzkoušeli také. Stojí to za to!
Zuzana Šounová

"To bylo tak moc fajn!
jsem vděčná: za hloubku sdílení, za prostor bezpečí, za setkání, na které budu ještě dlouho vzpomínat. Na náhody nevěřím už dávno, ale přesto mě nepřestávají překvapovat."

Josefína Šandová