"CESTA K TVOŘIVOSTI"


workshopy pro fotografy

Chybí ti jiskra ve tvé tvorbě? Máš pocit, že se nikam neposouváš?
ponoř se se mnou do světa tvořivosti a společně najdeme tvou cestu...


objev v sobě hlubší rozměr, mám tu pro tebe nachystáno několik cest.

REFERENCE

"Ráďo děkuji za krásnou sobotu, ještě pořád z ní žiju, vstřebávám všechno co bylo řečeno, co se odehrálo. Jsi neobyčejný člověk-křehká bytost. Pro mě to bylo jako balzám, setkat se s váma se všema. Všechny inspirativní, každá něčím jiným. Není zde ani zdaleka řečeno, co cítím hluboko uvnitř :-)."

Renata Vaňková

"Ahoj Ráďo, chtěla jsem ti jen napsat že tvůj trénink je prostě ZÁŽITEK. Určitě je to nejvíc co jsem ze všech tréninků viděla. Je úplně jiný. Inspirující, sleduji usmívám se a nejraději bych hned vzala foťák a šla něco tvořit. Neskutečný jaká krásná energie z toho celého je. Povedlo se na max a já za to moc děkuju... ♡♡♡ tvoje energie je tak silná a motivující, že mi to dodalo energii."

Petra Jakwerth

"Za mě mohu Radky workshop jen doporučit, právě jsem se vrátila z jednoho domů a jsem naprosto spokojená, plná emocí a poznání sama sebe. A jako velký bonus byla parádní společnost výjimečných a krásných žen."

Věra Holečková

Absolvovala jsem Radčin Workshop Cesta k tvořivosti a musím říct, že to byl opravdu zážitek. Čekala jsem, že půjde o klasický workshop, kde postavíme modelku, kterou budeme obletovat a fotit, ale Radčin koncept mě velmi překvapil.

Workshop začal poznávacím kruhem. Radka počítala s našimi obavami a velmi laskavě a citlivě nás tímto programem provedla. Součástí byla meditace, která vyústila v ohromně silný emocionální zážitek. Tímto se nám otevřel velmi intimní prostor po celý zbytek workshopu.

Radka vytvořila velmi zajímavý workshop, kde se prolnula naše osobnost s profesionalitou. Dostaly jsme skvělé tipy, jak celkově pojmout focení, uvolnit modelku a na co se při setkání s klienty zaměřit. Radka nám také ukázala, jak k focení přistupuje jako autorka a při focení během workshopu jsme měly její plnou podporu, která následovala i ve vytvořené FB skupině, kde jsme se po workshopu všechny sešly.

Ráda bych tímto Radce poděkovala za opravdu hluboký zážitek a vřele doporučuji, abyste si ho vyzkoušeli také. Stojí to za to!
Zuzana Šounová

"To bylo tak moc fajn!
jsem vděčná: za hloubku sdílení, za prostor bezpečí, za setkání, na které budu ještě dlouho vzpomínat. Na náhody nevěřím už dávno, ale přesto mě nepřestávají překvapovat."

Josefína Šandová