vodní boudoir

pro ženy, které chtějí prožít něco nevšedního...

projekt focení žen ve vodě, který jsem založila v roce 2017 a nafotila jsem přes 33 unikátních focení.

"cítila jsem se úžasně, jako bohyně"

"focení bylo to naprosto neskutečné... Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-)
Sára P.

KDO VÁS FOCENÍM PROVEDE?
jmenuji se Radka a jsem autorkou konceptu Vodního boudoiru. Focení se věnuji přes 15 let a vodnímu boudoiru 7 let. Jedná se o sezónní focení a patří k mým srdcovým projektům, které můžete i Vy zažít.

ponořte se do světa snění, vášně a intimity

VODNÍ BOUDOIR

"Vodním boudoirem" jsem nazvala můj srdcový projekt "Splynutí", v roce 2017, který je věnovaný vodě a především ženám. Sama jsem pro svůj autoportrét hledala výjimečné prostředí, kde mi bude dobře a budu více u sebe, u svých myšlenek a cítění.

Voda je živel, stejně jako ŽENA. Ve vodě se rodí život, odplouvají staré věci a přináší očistu a nelze bez ní žít.

Vodní boudoir je především cesta k sebepoznání, zastavení se a posunu dál. Citlivě vás provedu celým focením, aby vznikly unikátní záběry...

Zachycuji ženy v jejich křehkosti, něžnosti, smyslnosti a síle, zároveň v sobě můžete objevit i sexy ženu, o které jste si třeba myslela, že ve vás není.
Při focení jsem celou dobu s vámi, snažím se být co nejvíce na vás napojená a vy jste v tu chvíli jedinečná bytost s maximální pozorností, kterou si každá žena zaslouží.

Focení předchází popovídání a konzultace stylingu. Nejdůležitější je, abych vás co nejlépe poznala...


33 spokojených klientek a jedinečných focení vodního boudoiru, které jsem od vzniku mého projektu realizovala.


CHCETE ZAŽÍT NĚCO NEVŠEDNÍHO?

CENA KOLEKCE


VODNÍ BOUDOIR

EXKLUZIVNĚ
EXKLUZIVNĚ

VODNÍ BOUDOIR 

s vizážistkou


min. 10 fotek - cena 12 500 Kč

přirozený a umělecký portrét ve vodě

  • fotografie jsou odevzdané v nejvyšší kvalitě přes soukromou online galerii
  • v ceně je telefonická konzultace před focením a pomoc se stylingem
  • možnost zapůjčení oblečení
  • odevzdávám a upravuji všechny fotky, které mi připadají nejvíce stěžejní pro váš příběh
  • vizážistka se postará o perfektní make-up a styling vlasů vhodný pro vodní boudoir
  • celková délka focení i prostoru pro přípravy je až 2,5 hodiny. Vše je přizpůsobeno možnostem klientky.
  • dostanete ode mě průvodce vodním boudoirem
  • DÁREK v podobě tisku 10 fotografií

Cena za fotografie slouží pro soukromé/nekomerční účely užití snímků.

Do focení dávám vždy maximální energii a mou péči. Za sezónu, která je od konce května do srpna beru jen několik focení. Místo focení je nedaleko Dobříše.

vizážistka:

spolupracuji s talentovanou vizážistkou pro vodní boudoir: Just Nikol, líčení probíhá na Dobříši. V ceně je full make-up a lehký styling vlasů.
Pokud byste si přála focení bez vizážistky, dejte mi prosím vědět při objednání, cena bude ponížena. V tomto případě bude stačit lehké sjednocení pleti, denní líčení a úprava vlasů.


Stále váháte


Nemusíte se ničeho bát. Je naprosto přirozené sbírat odvahu. Všechny tyto pocity jsou v pořádku. Pokud si nejste jistá a toužíte něco výjimečného prožít, velice ráda vám nezávazně poradím co je pro vás vhodné, abyste našla přesně to, co by pro vás bylo příjemné. Svůj dotaz mi napište přes tlačítko: "chci to zažít".


FOCENÍ V.B. ZAČÍNÁ KONCEM KVĚTNA A TRVÁ VĚTŠINOU DO KONCE SRPNA. JEDNÁ SE O VELMI SPECIFICKÉ A NÁROČNÉ FOCENÍ A PROTO JE KAPACITA OMEZENA, REZERVUJTE SI PROSÍM FOCENÍ CO NEJDŘÍVE, ABYCHOM SLADILY TERMÍNY.


Všechna focení probíhají velice diskrétně. Zveřejnění fotek je se souhlasem focených, čehož si velice vážím. Děkuji, že díky vám mohou klientky vidět výsledky společné cesty.

REFERENCE

"Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy."

S Ráďou mám jen ty nejlepší zkušenosti 🙂
Je nejen velmi profesionální, ale zejména skvělý člověk, velmi milá, přátelská, intuitivní a zábavná fotografka. Velice na ní oceňuji hlavně cit, s kterým vám přesně na míru vymýšlí styl focení a místo. Nejprve vás chce poznat, aby přesně věděla, co vám nejvíce sedne a samozřejmě s vámi vše neustále konzultuje, aby jste byli spokojeni. Do ničeho vás netlačí a nespěchá na vás, její prioritou je přirozenost, proto je focení s ní velmi uvolněné a pohodové. Pokud by jste přeci jen cítili ostych nebo nejistotu před objektivem, velmi citlivě vás navede a poradí, jak se uvolnit a rázem přestanete fotoaparát vnímat a jen si to užíváte. Focení s ní je zkrátka nejen velmi zábavné, ale i velký zážitek.
Už dříve jsem u Radky byla s mou malou dcerkou, která byla velmi živá a focení velmi stěžovala. Radka si s touto situací skvěle poradila a výsledkem jsou naprosto kouzelné fotky. "Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy ❤️

EVA D.