vodní boudoir

pro ženy, které chtějí prožít něco nevšedního... 


"cítila jsem se úžasně, jako bohyně"

"focení bylo to naprosto neskutečné... Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-)
Sára P.

ponořte se do světa snění, vášně a intimity

VODNÍ BOUDOIR

"Vodním boudoirem" jsem nazvala můj srdcový projekt "Splynutí", který je věnovaný vodě a především ženám. Sama jsem pro svůj autoportrét hledala výjimečné prostředí, kde mi bude dobře a budu více u sebe, u svých myšlenek a cítění. Voda je živel, stejně jako ŽENA. Ve vodě se rodí život, odplouvají staré věci a přináší očistu a nelze bez ní žít.

Vodní boudoir je především cesta k sebepoznání, zastavení se a posunu dál. Citlivě vás provedu celým focením, aby vznikly unikátní záběry...

Zachycuji ženy v jejich křehkosti, něžnosti a smyslnosti, zároveň v sobě můžete objevit i sexy ženu, o které jste si třeba myslela, že ve vás není.
Při focení jsem celou dobu s vámi, snažím se být co nejvíce na vás napojená a vy jste v tu chvíli jedinečná bytost s maximální pozorností, kterou si každá žena zaslouží.

Focení předchází popovídání a konzultace stylingu. Nejdůležitější je, abych vás co nejlépe poznala...

FOCENÍ V.B. ZAČÍNÁ KONCEM KVĚTNA A TRVÁ VĚTŠINOU DO KONCE SRPNA. JEDNÁ SE O VELMI NÁROČNÉ FOCENÍ A PROTO JE KAPACITA OMEZENA, REZERVUJTE SI PROSÍM FOCENÍ CO NEJDŘÍVE.

32 spokojených klientů a jedinečných focení vodního boudoiru, které jsem za 5 let projektu zrealizovala.


CHCETE ZAŽÍT NĚCO NEVŠEDNÍHO?

CENA KOLEKCE


VODNÍ BOUDOIR

EXKLUZIVNĚ
EXKLUZIVNĚ

VODNÍ BOUDOIR


8 fotek - cena 10 500 Kč
16 fotek - cena 12 000 Kč

přirozený a fine art portrét ve vodě
SEZÓNNÍ FOCENÍ

fotografie jsou odevzdané v nejvyšší kvalitě na USB disku v dárkové krabičce
soukromá online galerie
v ceně je konzultace před focením a pomoc se stylingem
možnost zapůjčení oblečení
 délka focení až 2,5 hodiny
 DÁREK - fotokniha
~


Stále váháte? 


Nemusíte se ničeho bát. Je naprosto přirozené sbírat odvahu. Všechny tyto pocity jsou v pořádku. Pokud si nejste jistá a toužíte něco výjimečného prožít, velice ráda vám nezávazně poradím co je pro vás vhodné, abyste našla přesně to, co by pro vás bylo příjemné. Svůj dotaz mi napište přes tlačítko: "chci to zažít".

Nejraději mám, když se žena přijímá taková jaká je... postačí lehké sjednocení pleti a denní líčení, které většinou zvládne sama. V případě zájmu vám ráda dám kontakt na profesionální vizážistku, se kterou spolupracuji.


Všechna focení probíhají velice diskrétně. Zveřejnění fotek je se souhlasem focených, čehož si velice vážím. Děkuji, že díky vám mohou klientky vidět výsledky společné cesty.

REFERENCE

"Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy."

S Ráďou mám jen ty nejlepší zkušenosti 🙂
Je nejen velmi profesionální, ale zejména skvělý člověk, velmi milá, přátelská, intuitivní a zábavná fotografka. Velice na ní oceňuji hlavně cit, s kterým vám přesně na míru vymýšlí styl focení a místo. Nejprve vás chce poznat, aby přesně věděla, co vám nejvíce sedne a samozřejmě s vámi vše neustále konzultuje, aby jste byli spokojeni. Do ničeho vás netlačí a nespěchá na vás, její prioritou je přirozenost, proto je focení s ní velmi uvolněné a pohodové. Pokud by jste přeci jen cítili ostych nebo nejistotu před objektivem, velmi citlivě vás navede a poradí, jak se uvolnit a rázem přestanete fotoaparát vnímat a jen si to užíváte. Focení s ní je zkrátka nejen velmi zábavné, ale i velký zážitek.
Už dříve jsem u Radky byla s mou malou dcerkou, která byla velmi živá a focení velmi stěžovala. Radka si s touto situací skvěle poradila a výsledkem jsou naprosto kouzelné fotky. "Fotografie s duší".. Souhlasím! To opravdu tedy jsou! Už jen při pohledu na její nádherné snímky to přímo cítíte a její fotografie jakoby vyprávěly příběhy ❤️

EVA D.