ONLINE KURZKreativní portrét a cesta k tvořivostiREFERENCE

"Ahoj Ráďo, chtěla jsem ti jen napsat že tvůj trénink je prostě ZÁŽITEK. Určitě je to nejvíc co jsem ze všech tréninků viděla. Je úplně jiný. Inspirující, sleduji usmívám se a nejraději bych hned vzala foťák a šla něco tvořit. Neskutečný jaká krásná energie z toho celého je. Povedlo se na max a já za to moc děkuju... ♡♡♡ tvoje energie je tak silná a motivující, že mi to dodalo energii."

fotografka Petra Jakwerth

OBSAH

3 lekce /54´

BONUSY
Cesta k tvořivosti /14´
rozhovor

  • LEKCE 1 - 7 rad, jak na focení na přímém slunci (17:47 min.)
  • LEKCE 2 - Jak fotím portrét v poledne aneb pozvání stínohry do focení (22:23 min.)
  • LEKCE 3 - Top 6 oblíbených póz (13:23 min.)
  • BONUS - Cesta k tvořivosti (14:07 min.)

Radka Vám ukáže, jak vystoupit ze své komfortní zóny při focení v extrémních podmínkách. Není důvod se bát ostrého světla, ale je potřeba přemýšlet, jak s ním a kontrastními stíny pracovat. Kromě technické stránky focení, se věnuje pózování a komunikaci s modelkou. Obojí je tomto případě zcela zásadní - lze si pomoct odrazem, stínem i pózou. Jedinečným náhledem do zákulisí focení poukazuje na intuitivnost a zároveň komplexnost své tvůrčí práce. Za sebe mohu kurz vřele doporučit, protože jsem na obdobnou alternativu v Čechách nenarazila.
fotografka Veronika Šťastná

Můj trénink je zaměřený na portrétní fotografii.

Je koncipovaný, tak aby vám otevřel cestu k tvořivosti. Přestaly jste se bát všech největších strašáků jako přímé slunce a ostré stíny a využili je ve vlastní prospěch!

Takže ode mě dostanete několik rad s názornou ukázkou, jak fotit na přímém slunci.

V další lekci se podíváte do zákulisí na video, jak kreativně pracuji s nemodelkou. Vše se odehrává opět v poledne. A vysvětlím vám, jak nahlížím na konkrétní situaci a co v ní dělám.

Určitě vás potěší i třetí lekce, ve které vám ukáži mých top 6 póz, které nejčastěji využívám při focení.

Celý můj trénink završuje bonus Cesta k tvořivosti, ve které vám vysvětlím, jak je důležité tvořit vlastní projekty!

Dotkneme se témat. Jak začít tvořit, kde hledat inspiraci, kdo jsme a mnohé další...

Mým darem je koukat se na věci z jiného úhlu, proto věřím, že trénink je pro všechny, kteří milují focení. Chtějí se posouvat dál, nejen po technické stránce, ale i po vlastní cestě a hledat způsob, jak se zdokonalit. Protože ten největší strašák bývá často v nastavení mysli a "cestou k tvořivosti" si z něho můžete udělat svého přítele.


FOTO UKÁZKA Z LEKCÍ


cena 750 Kč