MUŽINastartujte svou značku a buďte vidět.

 Focení v souladu s vaší značkou pro kterou žijete, sníte, dýcháte. Je to váš nejlepší přítel...
"Vaše značka jste Vy". Ukažte lidem svou tvář a kdo stojí za vaší firmou.
Těším se na společnou cestu a objevování vašich kvalit.

Jsme na stejné lodi. Jsme lidi, kteří si plní své sny. Probděné noci, zapisujeme si nápady, vymýšlíme, přemýšlíme, jak pomoci... jak zlepšit svět kolem nás, dělat dobro, vytvářet hodnoty, dělat radost sobě i ostatním, aby život byl smysluplnější. Obklopit svět krásnem a naším pohledem. Vítejte v mém světě fotografie, snění a zachycení emocí a lidí, kteří stojí pevně na zemi a tvoří.


Mojí kvalitou a darem je především tvořivost, empatie, opravdovost, ženskost a hledání jedinečnosti v každém z nás.

Máte otázky ohledně brand focení? Napište mi do kontaktního formuláře o nezávaznou telefonickou konzultaci nebo mi zavolejte a najdeme společný termín, kdy si zavoláme. Konzultace trvá 20 minut.


Reference

"Focení s Radkou bylo kreativní a přesně dokázala vytáhnout moji duši a světlo. Přesně to jsem potřebovala. Dobrovolně před foťák moc nejdu, ale věděla jsem, že jsem v dobrých rukou a moje intuice mě nezklamala. Radka je velmi pečlivá, dává si záležet, aby výsledek splnil očekávání, s kterým do toho jdete. Díky!"

VENUŠE FIALOVÁ, koučka


"focení s Radkou bylo niterné... Těžko popsat ten pocit naladění a pak už naprostého souladu, kdy jsme obě jely na stejné vlně, stejně cítily, vnímaly, viděly stejné věci a rozuměly si. Zažila jsem to samé u focení s ní před pár lety, teď to snad bylo ještě hlubší porozumění, neviditelná hranice mezi realitou a snem byla překročena a vše bylo komplexní. Bylo to proniknutí do úplně jiné dimenze, kdy vše tvořilo jednotu a my obě jsme s ní byly v souladu. S radostí..."
ŠÁRKA PAŠŤÁLKOVÁ, renovace nábytku


Spolupráce s Radkou neměla chybu. Jelikož šlo o brandové fotografie, vše jsme předem v klidu probraly a naplánovaly. Radka sama myslela na to, na čem jsme se domluvily, ani jsem nemusela koukat do svých (rozsáhlých) poznámek. :) Obecně se nerada fotím, ale s Radkou to bylo naprosto přirozené, krásně člověka nasměruje tak, aby výsledek vypadal dobře. Výborně pracuje se světlem a na jejich fotkách se překvapivě sama sobě líbím:). Ještě k tomu je to moc příjemná a vnímavá žena, což je určitě skvělý bonus.:)
Eva HRADECKÁ, povrchová designerka

fotky pro web, sítě, komerce

BRAND, PRODUKTOVÉ FOCENÍ A BUSINESS PORTRÉT

Cena se odvíjí dle rozsahu zakázky a způsobu použití. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

~ Lifestylové, portrétní a produktové fotografie vhodné pro web, sociální sítě, newsletteru a podobně.

~ firemní focení, business portréty


CENA OD: 8 500 KČ