Jsem cestovatelka po krajině těla a duše

28.04.2023

Vždycky jsem se cítila jako cestovatelka a dobrodruh, ač jsem skoro nikde nebyla... :-) a pak v době IG člověk teprv zjistil, co to znamená, když fakt někdo je cestovatel a projíždí země...
Ale když už jsem někde byla, tak jsem milovala ten pocit, poznávání, jiných kultur, lidí a takové ty obecné věci kolem. Slovy generace mých rodičů..jo za nás to nešlo, využij toho, ale zase se rychle vrať  ke svým povinnostem:-) stabilní práci, studiu apod..
Za chvilku mi bude 40 a já až před pár měsíci zjistila, co ten můj pocit "velké cestovatelky" byl.
Nyní se mohu hrdě nazvat : Jsem cestovatelka po krajině těla a duše! Ta touha poznávat, přišla ke mně v jiné formě.
Byla jsem moc překvapená, protože to bylo celé jen o mně. O tom co prožívám, učím se zažívám při práci na sobě a na svých klientkách. Jak se neustále posouvám a uvědomuji si přesahy a své místo v tomto životě.
Neskutečně mě naplňuje pozorovat, co se v jaké situaci děje s tělem, s našimi obsahy, myslí a co to znamená žít v napojení sama na sebe a nestylizovat se do energie druhých, kopírovat a nebýt zodpovědný za svůj život... a pořád na něco čekat.
Doplňte si sami:
čekám na to až: vyrostu
až zhubnu, až se trošku dám do kupy (hmmm ale jak, pač mě to nikdo nenaučil), až to někdo udělá za nás:-))
Já v podstatě každý den něco nového o sobě zjišťuji, poznávám se..překvapuji sebe sama z běžných situacích...po narození syna to byl tedy neskutečný fičák, kdy jsem opravdu pochopila i na tělesné úrovni co znamená, že vám děti nastavují zrcadlo...Je to možná divné napsat, ale co je cestování do cizí země? Je to vlastně ZE MNĚ.pro mne to znamená: sáhnutí si na nové situace, nějak v nich reagovat.Když např. neznáte jazyk a přesto se odvážíte vycestovat, spousta lidí nezná jazyk svého těla...naráží na své HRANICE.Někdy se může stát. že ho přes "hranice" ani nepustí:-)a dějou se věci, které jen tak nikde nezažijete:-) což je taky super fičák a když máte kliku všechno si to ve zdravíčku užijete a vrátíte se domů...a za pár dní ani nevíte, že jste někde byli. dáte fotky na sítě, v lepším případě vyvoláte..už o tom s nikým nemluvíte, pač už všechno bylo jako rychlokonzum na sítích.Ale touha cestovat/poznávat vás zase žene dál...
Poznáváte se v tom? Co nebo čím je pro vás cestování?


#krehketema #poznejse