Rozhovor s tanečnicí Týnkou

09.06.2022

Kristýna Sirůčková - rozhovor 

Týnka. ŽENA, která mne zaujala svou vášní pro tanec a pro focení... Poprvé jsme se potkaly na focení vodního boudoiru a já věděla, že má dar. Dar přirozeně vidět sebe a nacházet svou krásu a udělat maximum pro svou spokojenost. Je ochotná pro fotku cestovat, poznávat. Při dalším focení jsme spolu strávily den a jsem moc ráda, že jsem jí poznala blíže. Dává své ženskosti krásnou péči, jde si za svými sny...KDO JSEM?

Jsem žena. Jsem milovnice turistiky, adrenalinu, knížek a pole dancu. Jsem sběratelka zážitků a chvílí, pro který slova nestačí. Jsem milovnice kafe, vína a dobrýho jídla. Jsem milovnice života.

KDE ČERPÁŠ SÍLU?

V přírodě, při tanci, u tyče, u kafe, u vína, při sexu, u knížky, při východech slunce i jejich západech, při zdolávání překážek, při dosahování cílů.

VNÍMÁŠ NĚJAK SVOU ZRANITELNOST?

Ano. Sebevědomí je alfa a omega a moje slabá stránka.

JAKÝ JE TVŮJ PROŽITEK PŘI TANCI?

Tanec je svoboda, láska, terapie. Možnost vyjádřit city a emoce pohybem, když to nejde slovy. Možnost být mý autentický já, ukázat svojí vášeň a smyslnost a nemuset se vůbec za nic stydět. Je to ale i disciplína, dril a dřina. Je to možnost se posouvat a růst, vyvíjet se a plnit si sny.