MILÁ SLOVA OD KLIENTŮ

"Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-)"


Šárka

..."focení bylo to naprosto neskutečné... Jako kdyby se člověk nejdřív hledal a pak se něco stalo, okamžik, a najednou byl tím, kým být chtěl. Naprosto splyne s prostředím a je jeho součástí. Radka je bezprostřední, přesto respektující, má neskutečné oko a cit, cítila jsem se s ní úžasně, jako bohyně :-) Těším se moc na další focení. Díky, Radko!!"

Honza

Ráďa fotí naší rodinku už několik let. Focení je vždy v pohodové atmosféře, uvolněné. V kombinaci s jejím citem pro focení pak vznikají krásné a přirozené fotky. Její styl focení a následných úprav je přesně podle našeho vkusu. Vždy jsme s výsledky nadmíru spokojeni. .

Veronika

S Ráďou už jsem fotila po čtvrté a pokaždé je to perfektní! Je profík, má oko, člověk se s ní cítí během focení moc dobře. Fotky jsou krásné, jedinečné - prostě mají duši. Necháváme si pak dělat z fotek i obrazy, které jsou součástí našeho bydlení a milujeme je.
Opravdu Radku moc doporučuji a těšíme se zase příště!

Veronika

S Ráďou už jsem fotila po čtvrté a pokaždé je to perfektní! Je profík, má oko, člověk se s ní cítí během focení moc dobře. Fotky jsou krásné, jedinečné - prostě mají duši. Necháváme si pak dělat z fotek i obrazy, které jsou součástí našeho bydlení a milujeme je.
Opravdu Radku moc doporučuji a těšíme se zase příště!

Barunka

Chtěla bych vám moc poděkovat za úžasný zážitek, který si budu navěky pamatovat. Samotné focení byla veliká sranda, při které jsem se uvolnila a pak pomalinku vplula do umělecké atmosféry. Fotky jako takové jsou opravdu nádherné a jsou pro mne památkou na celý život.. Chci ještě poděkovat za ty milé komentáře a fotky na facebooku, moc si toho všeho vážím.

Lada

Radi, já se asi zblázním, jak jsou krásný 🙊 jsi fakt umělec!

Marcela

Děkuji Radko za úžasné focení, bylo to celé tak přirozené, žádné "teď se usměj, tady si stoupni", moc jsme si to užili...Tato fotka mě dojímá, je z ní cítit Davídkova bratrská láska k Marušce. Ona ho většinou odhání a tady si to užívá, to je pro něj největší dárek

Žaneta

Fotografie od Radky jsou velmi krásné. A spolupráce s ní naprosto skvělá. Během focení je vždy zábava a pohoda 😘

Naďa

Radka je člověk, ke kterému mám velkou důvěru, neboť fotila vše naše důležité životní okamžiky jako je svatba, těhotenství a miminko. Z fotek jsem vždy nadšená a obdivuji, jak krásně dokáže zachytit okamžik, který se díky její fotografii pro mě stane nezapomenutelným.
Děkuji

Maruška

S Radkou už jsem byla na dvou focení. Fotila nám svatbu a nyní od ní máme krásné rodinné fotky z hezkého místa v přírodě. S Radkou je vždy skvělá a rychlá domluva. Její práce je profesionální a fotky krásné. Už teď se těším až si fotky od ní doma vystavíme.

"Děkuji, Radko, za úžasné focení, bylo to celé tak přirozené..."

Pavla

Radka je profesionální a úžasný člověk. Spolupráce s ní je od začátku až do konce naprosto fantastická a výsledek to jen potvrzuje.
Focení jsme si užili a já se těším na další spolupráci.
Děkuji Radko .

.

Monika

Chtěla bych moc poděkovat Radce za příjemnou a skvělou první zkušenost s profesionálním fotografováním. Dlouho jsem přemýšlela, že si nechám udělat fotky a nemohla jsem se k tomu nějak odhodlat...vždy jsem na všech vypadala strašně:-) když sem viděla fotky od Radky, moc se mi líbily a já se konečně odhodlala... Můžu jen říct, že sem byla velice spokojená a konečně sem se dívala na svoje fotky u kterých sem jen žasla, jak jsou krásné;-) Takže za mě určitě doporučuji:-) já se už teď těším na další spolupráci. Moc děkuji za krásné fotky ;-) a za trpělivost.

Pojďme spolu něco vymyslet.