brandové focení

"Focení s Radkou bylo kreativní a přesně dokázala vytáhnout moji duši a světlo. Přesně to jsem potřebovala. Dobrovolně před foťák moc nejdu, ale věděla jsem, že jsem v dobrých rukou a moje intuice mě nezklamala. Radka je velmi pečlivá, dává si záležet, aby výsledek splnil očekávání, s kterým do toho jdete. Díky!"

VENUŠE, koučka

...

"focení s Radkou bylo niterné... Těžko popsat ten pocit naladění a pak už naprostého souladu, kdy jsme obě jely na stejné vlně, stejně cítily, vnímaly, viděly stejné věci a rozuměly si. Zažila jsem to samé u focení s ní před pár lety, teď to snad bylo ještě hlubší porozumění, neviditelná hranice mezi realitou a snem byla překročena a vše bylo komplexní. Bylo to proniknutí do úplně jiné dimenze, kdy vše tvořilo jednotu a my obě jsme s ní byly v souladu. S radostí..."
ŠÁRKA, renovace nábytku


Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Její fotky mají opravdu duši a lidé jsou zachyceni ve své pravosti. Dokáže vystihnout atmosféru a snad i vy cítíte, že květiny jsou mojí láskou a vášní.
JANA, floristka


Potřebujete fotky na web a chcete vyzdvihnout svůj brand?

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Prázdná stránka

Vložte svůj text...

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Be angel

šperky