PROŽITKOVÝ WORKSHOP PRO TVŮRČÍ ŽENY


CESTA K TVOŘIVOSTI

"tvořím v souladu se svou duší a podnikám bez strachů"

s focením vašeho osobního portrétu
KVĚTENJediný workshop na živo, který je o těle, emocích a prožitku

Každá cesta začíná u pojmu JÁ.
To, že funguje něco ostatním, neznamená, že je to i tvá cesta.

Pomocí mnou nabízené techniky si dovolíte PROŽÍT, co se hluboko ve vás odehrává...

#cestaktvorivosti


Máte pocity, že jen dáváte a nic nedostáváte zpět? Máte strach vykomunikovat své potřeby?
Vaše hranice nejsou úplně pevné?
Možná nepracujete ve svém nastavení....


"CESTA K TVOŘIVOSTI" JE O MÉM VNÍMÁNÍ A JEDINEČNÉM POHLEDU NA SVĚT. POMOHU VÁM NAJÍT NEBO SE LÉPE ZORIENTOVAT NA TÉ VAŠÍ CESTĚ...
PROŠLÁPNOUT SI JÍ UŽ MUSÍTE SAMI

Projekt Křehké bytosti mi otevřel novou cestu sebe/poznání a spousty uvědomění. Vidinu workshopu mám již delší dobu, ale neseděla mi forma honby za fotkou do portfolia, bez přidané hodnoty. Přemýšlela jsem, jak předat své zkušenosti mnohem klidnější formou a zužitkovat i umělecké a pedagogické vzdělání, aby jste mohli být na workshopu plně přítomni tělem i duchem, protože při nedostatku času jedeme na autopilota a jsme odpojení od těla. Měli možnost zastavit se a říci si, takto ano a tohle už nejsem já - otestovat si své hranice.

WS je především o vás, aby jste si sami sobě řekli, jak chcete komunikovat a jaké klienty si přitáhnout. Ochránili jste se před tlakem, který si často vytváříte na sebe i před tlakem z okolí.  Stáli si za svou prací a především za sebou.

V učitelské praxi jsem si ověřila, že si na vše musíme přijít sami, nechat to "projít" tělem a nedržet věci jen v mysli. Zvědomit si to, jinak to pro nás není přínosné.

V "Cestě k tvořivosti" jsem v roli průvodce a nabízím bezpečný prostor pro váš seberozvoj, komunikaci a poznání sebe sama.
Pomocí témat a technik, které jsou mi blízké se odprostíme od dokonalostí, hodnocení, posuzování a ponoříme do hloubky svého nitra - do svého JÁ.

Přes prožitek, uvědomění a hlubší poznání sebe sama mohou nastat změny.

Každý jsme jedinečný, jen se najít...

Zastavte se a nechte to plynout... tvořte s lehkostí, bez strachu a v napojení na sebe

pár řádků o mně:
vystudovala jsem Učitelství odborných uměleckých předmětů na ZČU v Plzni, kde jsem se věnovala i arteterapii a focení. Poté jsem pracovala osm let jako fotoeditorka v různých vydavatelstvích. Od roku 2016 fotím na volné noze. Více zde. Přibližně deset let se zajímám o seberozvoj po tělesné i duševní stránce.

Forma WS je v souladu s mým vnímáním a způsobem jakým pracuji s klienty a se sebou. Jsem spíše vaším průvodcem, který dává formu celému dni. Některé věci se hlavou nevymyslí, spousty vjemů jde přes tělo, prožitky, emoce. Dovolíme si něco nového prožít a zvědomit v jakém nastavení jsme a kým jsme hluboko uvnitř.


WS probíhá v krásném prostoru s výhledem do malebné krajiny nedaleko Prahy.

termín: 2023

čas: 9:30-16:00

kde: Nový Knín
počet účastníků: max. 6 osob


pro koho je

 • pro podnikavé ženy
 • kdo hledá balanc mezi osobním životě a podnikáním
 • pro ženy, které vědomě tvoří nebo někde hluboko v sobě touží po kreativitě, tvůrčí práci a chtějí využít své jedinečnosti.
 • chtějí něco dělat, ale zatím se bojí a cítí, že je něco brzdí
 • Ti, kteří se chtějí zdokonalit v komunikaci a chtějí lépe poznat sami sebe, mají rádi autenticitu a nebojí se odlišit. 
 • pro podnikatelky


Ti, kteří se chtějí zdokonalit v komunikaci a chtějí lépe poznat sami sebe, mají rádi autenticitu a nebojí se odlišit.
Ti, kteří hledají hlubší význam a souvislosti.
Ti, kteří mají pocit, že nemohou najít svůj styl či na cestě dočasně zabloudili nebo stagnují.
A je především pro ty, kteří se chtějí napojit více na sebe, svou cestu, mají rádi autentičnost, nadhled a chtějí mít své životy pevně ve svých rukou.

Na co se můžete těšit:

Jaká témata prohloubíme:

 • kdo jste a jaké jsou vaše talenty/dar
 • tvořit v souladu - sebeláska
 • strach
 • harmonizujeme tělo
 • ukáži vám techniku na harmonizaci

Každý WS bude jedinečný v návaznosti na vás a složení skupiny.


Portrétní focení - vyfotím váš osobní portrét
jako památku na tento den ode mne dostanete jednu osobní fotku, aby jste si pokaždé mohla připomenout své hodnoty.Focení každé z vás bude probíhat intuitivně dle plynutí WS.Fotku můžete použít pro svou osobní i firemní prezentaci (web a sítě-dostanete ode mě souhlas s užitím)

Komunikace jako nedílná součást
Kruhová komunikace nabídne prostor každému. Prostor pro sebereflexi.

Souznění - síla společného pole zájmu
Povídání /sdílení v ženském kruhu je hodně důležité pro váš rozvoj a podporu. Avšak není nutností. Pochopení, souznění, zjištění, že to co prožíváte vy, prožívá i někdo jiný a může vzniknout spousty uvědoMĚNÍ a můžete si odpovědět na své vlastní otázky. 

Důvěra a bezpečný prostor je pro mě velice důležitý.

Všechny tyto témata cítím jako nesmírně důležité prvky "skládačky", které se mi prolínají léty praxe v celek. Témata jsou mi blízká a mohou být dobrým pomocníkem při práci se sebou, ale také s klientem a posunout podnikání a level výše.

V ceně WS je drobné občerstvení, ovoce, káva, čaj. Oběd si hradí každý sám.


WORKSHOP, KTERÝ JE O PROŽITKU A O VÁS


reference z podobně koncipovaného WS
"Milá Radko, děkuji za sobotní workshop, který byl úplně jiný svým pojetím. Nehnaly jsme se za dokonalostí do portfolia, ale dokonalostí naší duše. Velmi emotivní setkání, sdílení, poznání. Doufám, že se sejdeme znovu, na cestě fotografií naší duše."

Veronika Machačová

 cena: 3 600 Kč


Pokud se chcete dozvědět o nadcházejícím termínu WS napište mi či zaregistrujte se níže. Přidám si vás na seznam zájemců.

Obchodní podmínky:
Vaše místo na WS je rezervované až po připsání částky na účet.
V případě, že se nemůžete na WS dostavit a nenajde se za vaše místo náhradník, částka propadá.

REFERENCE Z PODOBNĚ KONCIPOVANÉHO WS PRO FOTOGRAFY


"Ráďo děkuji za krásnou sobotu, ještě pořád z ní žiju, vstřebávám všechno co bylo řečeno, co se odehrálo. Jsi neobyčejný člověk-křehká bytost. Pro mě to bylo jako balzám, setkat se s váma se všema. Všechny inspirativní, každá něčím jiným. Není zde ani zdaleka řečeno, co cítím hluboko uvnitř :-)."
Renata Vaňková


"To bylo tak moc fajn!
jsem vděčná: za hloubku sdílení, za prostor bezpečí, za setkání, na které budu ještě dlouho vzpomínat. Na náhody nevěřím už dávno, ale přesto mě nepřestávají překvapovat."
Josefína Šandová

"Za mě mohu Radky workshop jen doporučit, právě jsem se vrátila z jednoho domů a jsem naprosto spokojená, plná emocí a poznání sama sebe. A jako velký bonus byla parádní společnost výjimečných a krásných žen."
Věra Holečková