"CESTA K TVOŘIVOSTI"


Kreativní portrét v Praze

s modelkou

7/10

Srdečně vás zvu, své kolegy fotografy, na další workshop ze seriálů "Cesta k tvořivosti".

koná se: 7/10 v centru Prahy
čas: 13:00-cca 16:30

Tentokrát se podíváme na kreativní portrét ve městě, který vás hodně zajímal. Společně s modelkou projdeme a zužitkujeme všechny místa, která mají v sobě potenciál a vykřesáme maximum s dané scény.

Malá skupinka max. 5 účastníků Ti zaručí, že si v klidu zafotíš a dostaneš prostor i pro své nápady.

Odneseš si:
◾skvělé fotky do portfolia
◾jiné úhly pohledu a rozšířené obzory
◾nápady, které Tě zase posunou dál

V neposlední řadě super den a skvělej pocit, že si pro sebe a svůj seberozvoj něco udělal/a
zvědomíš si nastavení hranic
Ukážu Ti, jak pracuji a komunikuji s modelkou. Na co si dát pozor. Když si nebudeš vědět rady, můžeš se mě zeptat, budu tam pro Tebe.
WS je pro fotografy, kteří už umí ovládat svůj fotoaparát.

cena: 3 600 Kč

Pokud se chcete dozvědět o nadcházejícím termínu WS napište mi či zaregistrujte se níže. Přidám si vás na seznam zájemců.
Cena je za jedno setkání na celodenní WS.


Obchodní podmínky:
Vaše místo na WS je rezervované až po připsání částky na účet.
V případě, že se nemůžete na WS dostavit a nenajde se za vaše místo náhradník, částka propadá.

REFERENCE


📷 Absolvovala jsem u Rádi kurz kreativního portrétu, který mohu jen doporučit. Celý den nám dělala úžasného průvodce a s lidskostí předala víc, než jen informaci, jak s lehkostí a precizností fotit onen "kreativní portrét". Tento workshop mě donutil přemýšlet nad focením i mimo svou komfortní zónu. Byla to velká dávka motivace, a to především k tvorbě nových věcí, za což jsem neskutečně vděčná. 🙏🏻😊

Karolína Vičanová

"Milá Ráďo, konečně jsem se dostala k tomu napsat ti recenzi na náš druhý společný fotoworkshop. Stejně jako ten první byl skvělý od prvního okamžiku, kdy jsme se na Výtoni potkaly a šly si dát to předražené Prosecco. Zbožňuju tvojí energii, srdečnost, upřímnost a radost, se kterou předáváš kus sama sebe, svých zkušeností a znalostí. To, že jsi na 5 fotografek zajistila dvě skvělé modelky, byl naprosto skvělý tah a vybrané modelky byly báječné různorodé. Ač jsme byly rozdělené na 2 skupiny, zvládala jsi se nám super věnovat a předávat poznatky, upozornit na věci, kterých jsme si třeba samy nevšimly a ještě točit backstage videa. Společný čas navíc v divadle byl už jen třešničkou na dortu. Za tebou se budu vždy ráda vracet už jen pro tvou energii. Děkuju za vše.


Veronika Machačová

"Za mě mohu Radky workshop jen doporučit, právě jsem se vrátila z jednoho domů a jsem naprosto spokojená, plná emocí a poznání sama sebe. A jako velký bonus byla parádní společnost výjimečných a krásných žen."

Věra Holečková

Absolvovala jsem Radčin Workshop Cesta k tvořivosti a musím říct, že to byl opravdu zážitek. Čekala jsem, že půjde o klasický workshop, kde postavíme modelku, kterou budeme obletovat a fotit, ale Radčin koncept mě velmi překvapil.

Workshop začal poznávacím kruhem. Radka počítala s našimi obavami a velmi laskavě a citlivě nás tímto programem provedla. Součástí byla meditace, která vyústila v ohromně silný emocionální zážitek. Tímto se nám otevřel velmi intimní prostor po celý zbytek workshopu.

Radka vytvořila velmi zajímavý workshop, kde se prolnula naše osobnost s profesionalitou. Dostaly jsme skvělé tipy, jak celkově pojmout focení, uvolnit modelku a na co se při setkání s klienty zaměřit. Radka nám také ukázala, jak k focení přistupuje jako autorka a při focení během workshopu jsme měly její plnou podporu, která následovala i ve vytvořené FB skupině, kde jsme se po workshopu všechny sešly.

Ráda bych tímto Radce poděkovala za opravdu hluboký zážitek a vřele doporučuji, abyste si ho vyzkoušeli také. Stojí to za to!
Zuzana Šounová

"To bylo tak moc fajn!
jsem vděčná: za hloubku sdílení, za prostor bezpečí, za setkání, na které budu ještě dlouho vzpomínat. Na náhody nevěřím už dávno, ale přesto mě nepřestávají překvapovat."

Josefína Šandová