portrét

Buď svá, miluj se, raduj se..

poznej se o kousek blíž a dovol mi, abych Tě zachytila v tom nejkrásnějším světle. Nech fotkou promluvit svou duši a uvidíš, co vidím JÁ.
Křehké bytosti nejsou jen o jemnosti, ale i o vnitřní síle každé ženy.

"FOTOGRAFIE S DUŠÍ! přesně takto bych popsala výsledné fotografie, které mi Ráďa vytvořila. Jsou dokonalé a plné emocí."

ZAMILUJTE SE DO SEBE

Můžeme fotit u vás doma či venku. Pokud máte nějaké oblíbené místo či kavárnu, určitě se domluvíme. Vše společně prokonzultujeme a nasměrujeme, v jakém duchu chcete zachytit. S místem vám ráda též poradím.

Focení žen je můj oblíbený žánr. Čím vás více fotím, uvědomuji si tu neskutečnou energii a jedinečnost každé z vás. Každá má svůj důvod proč se nechat zachytit. Moc mne těší i vaše vnitřní motivace, udělat si sama sobě radost, objevit tu ženskost a sebelásku, která bývá často potlačována. Focení se mnou je především zážitek. Pomohu se vám dostat trošku blíže k sobě, ke svému pravému JÁ. Hodně se nechávám inspirovat až při samotném focení vaší osobností a místem, které vybereme.

Moc si vážím vaší odvahy si "dovolit" být sama sebou a dopřát si péči, kterou si zaslouží každá žena.

Nejraději mám, když se žena přijímá taková jaká je... postačí lehké sjednocení pleti a denní líčení, které většinou zvládne sama. V případě zájmu vám ráda dám kontakt na profesionální vizážistku, se kterou spolupracuji. 

Focení probíhá v klidné a přátelské atmosféře, tak abyste se cítila co nejvíce komfortně a bezpečně.

Inspiraci na oblečení najdete zde.

Je jen na vás, který styl fotografií je vám nejbližší. Netušíte? Vůbec nevadí.. zatelefonujeme si a upřesníme co by vám nejvíce sedělo. Konzultace potrvá cca 15 minut.

CENA KOLEKCÍ


KŘEHKÉ BYTOSTI

Oslavte svou ženskost a přijměte sebe a svou jedinečnost.

TAKOVÁ JSEM JÁ

12 fotografií - 6 800 Kč
luxusní kolekce - 15 000 Kč

přirozený portrét, lifestyle 


Fotografie jsou v nejvyšší kvalitě odevzdané přes soukromou online galerii.
telefonická konzultace záměru/konceptu focení
až 1,5 hodinové focení

pomoc s výběrem lokality a se stylingem
finální fotografie vybíráte Vy nebo necháte výběr na mě
lze dokoupit další fotografie nad rámec balíčku za 300 Kč
~

luxusní kolekce

přirozený portrét, lifestyle, kreativní portrét

2-3 hodinové focení

kolekce zahrnuje nejvydařenější snímky 30-40 fotografií, které vybírá fotograf nebo Vy i fotograf
v ceně je též telefonická konzultace:
30 minutová konzultace před focením, kde si popovídáme o výběru lokality, konceptu focení a pomohu se stylingem

DÁREK -  v podobě tisku
~

KRÁSNÁ TĚLEM I DUŠÍ

5 fotografií - od 6 000 - 8 000 Kč

intimní portrét, akt, fine art,
projekt: WELCOME TO MY SHOWER


fotografie zaslané formou soukromé webové galerie, ze které si fotky můžete rovnou stáhnout
Focení uvnitř nebo venku.
v ceně je telefonická konzultace před focením
cena se odvíjí od počtu snímků, délkou focení a konkrétních požadavků klientky
DÁREK - tisk fotografií v dárkovém balení
~


V ceně není zahrnut pronájem studia, lokace, služby vizážistky či stylisty. 
Ceny platí pro soukromé (nekomerční) použití fotografií.
Nejčastěji fotím v okolí Nového Knína a v Praze. Po předchozí domluvě dojedu kamkoliv i do zahraničí.  Při dojíždění si účtuji cestovné 12Kč/km tam a zpět. Při domluvení termínu se hradí závdavek 1 000 Kč.
Vše se dočtete v obchodních podmínkách.
Fotografie upravuji barevně, nemanipuluji s nimi a neměním vzhled žen.


Stále váháte? 


Nemusíte se ničeho bát. Je naprosto přirozené sbírat odvahu. Všechny tyto pocity jsou v pořádku. Pokud si nejste jistá a toužíte něco výjimečného prožít, velice ráda vám nezávazně poradím co je pro vás vhodné, abyste našla přesně to, co by pro vás bylo příjemné. Svůj dotaz mi napište přes tlačítko: "CHCI TO ZAŽÍT".


Radka je úžasná, pohodová žena s krásnou energií. Objevila jsem ji na internetu, kde mi hned padla oka. Jsem stydlivý člověk, ale s Radkou ze mě během 15 minut odpadl ten stud a menší stres. Dokázala se se mnou propojit a byla se mnou stále v kontaktu. Poradila mi, ale nechala i volnost. S Radkou jsem si užila skvělý podvečer. Věřím, že jsme se neviděli naposledy.

Více fotek žen z mého projektu Křehké bytosti a pozvánka na blog je tady.

Reference

Čím vlastně začít? Asi tím, že Radka je úžasná fotografka. Vřele ji doporučuji, pro všechny, kdo si chtějí splnit svůj sen v podobě vlastních fotek u profesionála :-)...  Nějakou dobu jsem pokukovala po jejich fotkách, pak si dodala kuráž a napsala. Radka zavolala, domluvily jsme se na termínu a já se začala těšit. Pomoc s výběrem oblečení, doporučení vizážistky...prostě bomba :-) Přišel den D. Radka vybrala krásné místo u rybníka. Promenáda po pláži v šatech a kozačkách. Pak se Radka zamilovala do křoví, kde se udělalo plno fotek. Dokonce jsem si trochu do křoví zalezla. Výměna oblečení, zpátky do křoví. Změna místa. Starý obytňák, plno fotek, ale hlavně srandy. Využilo se listí, prostě všechno co Radku napadlo. Jsem moc ráda, že jsem se ozvala a mohla si užít nezapomenutelný zážitek. Původní strach vyměnila radost, sranda a plno zážitků. To vše jen díky Radce a její úžasné povaze :- ) Moc děkuju, že jsem se k tobě vůbec dostala tak rychle. (zkráceno)
Lucie T.


Měla jsem to štěstí, že jsem jako první mohla zažít Radčin nový projekt "Den s fotografkou". Byla to naprostá pecka, moc příjemný den, ze kterého vznikly originální fotky. V poklidu jsme nafotily sérii, zahřály se kávou a vínem, prošly se a nafotily další dvě série, až jsme se přesunuly opět do kavárny, kde jsme rozebraly všechny důležité věci nad kávou a obědem. Fotily jsme na každém místě, kde se nám líbilo, popraly jsme se se zimou i ostrým poledním sluníčkem. Byla to velice profesionální, ale zároveň uvolněná a přátelská zkušenost. Skvělý den okořeněný milými zážitky a krásnými fotkami.

Týna S.


Focení s Radkou je tak úžasně přirozené, že vám ani nepřijde, že jste u fotografa. Potom vám jen spadne brada, když vidíte ten krásný výsledek . Nevěděla jsem, do čeho jdu, měla jsem obavy z křečovitého pózování a strnulého výrazu, ale už po prvních pár minutách jsem pochopila, že jsem se bála zbytečně. Děkuju ti, Ráďo, za zkušenost, teď už vím, že když fotí člověk s citem jako ty, jde to samo. Můžu jen doporučit

Veronika P.

Já bych chtěla Radce moc poděkovat za nevšední zážitek. Na foceni jsem jela nervózní, nevěděla jsem co mohu očekávat. Radka ze mne veškerou nervozitu setřepala už v autě tím, jak je milá a přátelská. A samotné foceni? Byly chvíle, kdy jsem opravdu zapomněla, že tam Radka s foťákem kolem mně krouží a byla jsem jenom já a voda a mlha a .... Co musím také zmínit, že se v určitých situacích mé tělo samo stylizovalo do " modelkovských" póz, které známe ze všech časopisů. Aniž bych chtěla, dělo se to samo. Naštěstí Radka vždy přispěchala na pomoc a vrátila mě zpět do toho souladu z okolím! Takže milá Ráďo, jsem vděčná a děkuji!

Lenka M.